Jak działamy?

Jesteśmy firmą ogrodniczą działającą u klienta.

-Czyli -dzwonisz do nas lub wysyłasz e- mail.

Umawiamy się na spotkanie (nie płacisz za naszą wizytę)Wtedy przeprowadzamy rozmowę wywiad na temat usług ogrodniczych jakie cię interesują.

Potem wstępna wycena. Większość usług jest wycenianych indywidualnie.

Jeśli zakres prac jest większy, przygotowujemy wizualizację lub projekt ogrodu wraz z kosztorysem. Nie musisz nigdzie jeździć – skontaktuj się z namiprzyjedziemy do Ciebie!

Zakładamy i pielęgnujemy ogrody przede wszystkim w okolicach Bielska Białej, Żywca, Milówki. Rajczy i okolic. Czyli w Beskidach i na Podbeskidziu

Jesteśmy dystrybutorem-firmą usługową instalującą sprzęt firmy Oase. Dzięki specjalistycznym szkoleniom podnosimy swoją wiedze i umiejętności.

indeks

 

Dokładamy dużo starań aby nasza oferta była korzystna dla klienta, ale również widoczna w sieci. Śledźcie nas na facebooku.  Zobaczcie naszą prezentację na www.ogrody.firmy.net  Dzięki łatwości kontaktu oszczędzasz czas i pieniądze! Używamy ciasteczek( pliki cookies) nie tylko do popołudniowej herbaty w ogrodzie, lecz również po to, aby szybko dotrzeć tych klientów, którzy używają internetu w celu wyszukiwania usług i produktów ogrodniczych.

wolbeckerpflanze

Wolbeck

Wiedza i doświadczenie w

Bildungszentrum Gartenbau und Landwirtschaft Münster-Wolbeck

 

 

Współpracujemy z firmy.net
Ogrody forester-projektowanie i zakładanie ogrodów Laliki

Współpraca nieruchomości

 

KONTAKT 782 992 360 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Komentowanie jest wyłączone